Skip to content
86-300 Grudziadz | ul. Sienkiewicza 24 | tel. 0564613104 | szkolap5@poczta.onet.pl


Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size
Start
Otwarta Szkoła
Sukcesy sportowe 2010/2011 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.07.2011.
                         
KOSZYKARKI
Brązowy medal w Finale wojewódzkim
1.       Bera Klaudia 
2.       Patrycja Wollszleger
3.       Swergal Oliwia  
4.       Reetz Aleksandra 
5.       Wrzyszyńska Natalia
6.       Kalinowska Oliwia 
7.       Wronkowska Martyna
8.       Borowicz Inez
9.       Demkowicz Klaudia
10.    Murawska Izabela  
11.    Antosik Marcelina
12.    Skopińska Karina
SIATKARZE
Złoty medal w Finale wojewódzkim
1.       Zwaliński Seweryn
2.       Kalinowski Patryk
3.       Poniatowski Damian
4.       Pawlicki Tomasz
5.       Ziółkowski Jakub
6.       Wieruszewski Artur
7.       Chodyna Bartosz
8.       Antochowski Mateusz
9.       Mikołajczak Dastin
10.    Reichel Kamil
11.    Kurowski Karol

FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH – WARSZAWA
Antosik Marcelina – złoty medal (rzut piłeczką palantową)
Reichel Kamil- brązowy medal (skok wzwyż)
Wieruszewski Artur- V miejsce  ( skok wzwyż)
Rodzik Łukasz- VIII miejsce ( skok wzwyż)

Zmieniony ( 14.07.2011. )
 
SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.07.2011.

SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Lp.SukcesNauczyciel
1.1) I miejsce w Mistrzostwach Miasta dziewcząt- drużynowe biegi przełajowe,
2) I miejsce w Mistrzostwach Miasta dziewcząt- indywidualne biegi przełajowe
,
3) II miejsce w Mistrzostwach Miasta- mini piłka ręczna dziewcząt
.
4) II miejsce w Mistrzostwach Miasta- czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt.
5) I miejsce w Mistrzostwach Miasta oraz brązowy medal w Finale Wojewódzkim- mini koszykówka dziewcząt.
6) II miejsce kl. IV w Grudziądzkiej Lidze Skrzatek- mini koszykówka      dziewcząt.
7) I miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych Czwartki LA.
8) III miejsce w województwie – Turniej Piłki Koszykowej.
9) II miejsce w Mistrzostwach w mini piłce ręcznej.
Antosik Marcelina- Sportowiec Szkoły w roku 2010/11I miejsce  w Mistrzostwach Miasta w koszykówce- brązowy medal w Finale wojewódzkim Szkół  Podstawowych,
I miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej,
II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim,
II miejsce w Czwórboju lekkoatletycznym,
II miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce ręcznej,
I miejsce w Finale Miejskim „Czwartki LA”- rzut piłeczką palantową – rekord  Grudziądza( 50m),
Złoty medal  w Finale Ogólnopolskim „Czwartki LA”,
I miejsce w Grudziądzkiej  Lidze Koszykówki dziewcząt klas V.
Armin Igielski
2.1) II  i IV miejsce  w turnieju w mini koszykówce dziewcząt chłopców kl. V.
2) IV miejsce w mieście w mini piłce ręcznej chłopców.
Sebastian Cyrankowski
3.1) I miejsce w siatkówce – Turniej Mikołajkowy,
2)I miejsce w siatkówce – Turniej z okazji 11 Listopada,
3) I miejsce i Puchar Prezydenta w siatkówce,
4) I miejsce w mistrzostwach województwa kujawsko- pomorskiego i awans do Mistrzostw Polski( Głuchołazy 2011),
5) II miejsce w Trójboju LA chłopców,
6) IV miejsce – Dwa Ognie – chłopcy,
7) I miejsce w klasyfikacji medalowej- Czwartki LA,
8) I, II, III miejsce w turnieju siatkówki na Osiedlu Lotnisko kl. IV,
9) awans do finału wojewódzkiego w siatkówce Kinder + Sport kl. IV i VI,
10)I miejsce w województwie Turnieju Piłki Siatkowej.
Wojtek Krupa
4.1) I miejsce – Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach       przełajowych – zakwalifikowanie się uczennicy  Natalii Dziury do finału wojewódzkiego.
2) IV miejsce – Mistrzostwa Miasta w Unihokeju  dziewcząt.
3) III miejsce – Mistrzostwa Miasta w halowych zawodach lekkoatletycznych – indywidualnie Natalia Dziura zdobyła III miejsce w biegu na 600 m.
4) IV miejsce – Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym.
5) Mistrzostwa Miasta w gimnastyce sportowej.    I miejsce Iga Rodziewicz ( skok przez skrzynię),    II miejsce – Karina Skopińska ( ćwiczenia na równoważni),
6) III miejsce – Mistrzostwa Miasta w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt,
7) I miejsce – zawody „ Jestem sprawny” kl. I.
Natalia Januszewska
5.1) I miejsce- Unihokej chłopców,
2) I miejsce -w półfinale wojewódzkim,
3) I miejsce -w finale wojewódzkim.    ZAWODY GIMNASTYCZNE
4) I miejsce –Maciej Jeleniewski( układ  ćwiczeń wolnych),
5) I miejsce – Maciej Jeleniewski (skok kuczny przez skrzynię),
6) II miejsce – Maciej Jeleniewski (układ ćwiczeń na drążku  gimnastycznym),
7) II miejsce Bartosz Chodyna ( skok kuczny przez skrzynię),
8) III miejsce Szymon Ograbek (układ ćwiczeń na drążku gimnastycznym),
9) III miejsce  Szymon Ograbek (układ ćwiczeń wolnych),
10) I miejsce w Mistrzostwach  Miasta mini piłki nożnej dziewcząt,
11) IV miejsce Czwórboju lekkoatletycznym (chłopcy)
Magdalena Antczak
6.1. I miejsce w „Czwartkach Lekkoatletycznych”.
2. I miejsce w Przełajowych Biegach sztafetowych dziewcząt.
Wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego
 
Zmieniony ( 14.07.2011. )
 
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/11 PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.07.2011.
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/11
Lp.Nazwisko i imię KlasaSukcesNauczyciel
1.Dorian ŚwiatowyVIb1.Wyróżnienie w konkursie ”Kangur matematyczny”2. III miejsce w etapie rejonowym konkursu matematycznego „Liga zadaniowa”.Mariola Jeschke  
2.Monika CzerwińskaNoblistka SzkołyVIa1.laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody. 2. II miejsce w miejskim konkursie  „IX Mała Olimpiada Ekologiczna” 3. Laureatka Powiatowego Turnieju Ekologicznego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu - III miejsce. 4. I miejsce w miejskim  konkursie „IX Mała Olimpiada Ekologiczna” 5. laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego. 6. II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Potyczki ortograficzne”. 7. Nagroda II stopnia w Międzynarodowym konkursie Matematycznym „Kangur” 8. I miejsce w konkursie „Międzyszkolnym Ekologicznym Krokiem w kat. „Strój wieczorowy z surowców wtórnych”.Danuta Krajewska          Danuta KrajewskaEwa Dziennik Monika Wójcik     Jolanta Tarniowa  Danuta KrajewskaEwa Dziennik
3.Filip Chodziutko         Filip ChodziutkoVIa         VIa1.Laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody. 
2. I miejsce w miejskim konkursie „IX Mała Olimpiada Ekologiczna”.
3.Laureat powiatowego Turnieju Ekologicznego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu- IV miejsce.
 4. I miejsce w miejskim konkursie „IX Mała Olimpiada Ekologiczna”. 
5. I miejsce w międzyszkolnym Turnieju Ekologicznym  „Ekozabawa z Czwórką”.
 6. II miejsce w XXI Mistrzostwach 1 Ośrodka  Szkolenia  Kierowców (Grupa) w Marszach na Orientację. 
7.II miejsce  w III Rundzie „Pucharu EKOTONA 2010 w kategorii TD; II miejsce w IV Rundzie (marsze na orientację). 
8. I miejsce w V Rundzie „Pucharu Ekotona 2010” w kat. TD. 
9. I miejsce w „Pucharze Ekotona 2010”.
 10. I miejsce w wojewódz. Kujawsko- Pom. w marszach na orientację  w kat. TD za rok 2010. 
11. III miejsce  w  I rundzie „Pucharu Ekotona 2011”. 
12. I miejsce w Marszu na orientację.
 13. II miejsce w etapie rejonowym konkursu matematycznego „Liga  zadaniowa”. 
14.Nagroda II stopnia w Międzynarodowym konkursie Matematycznym „Kangur”

Danuta Krajewska         

Danuta Krajewska
Ewa Dziennik  
 

 Ewa Dziennik
 

 

 

 

 Magdalena Sobiesierska              

Ewa Dziennik
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jolanta Tarniowa

4.Marcin KołeckiVIb1)I miejsce w miejskim konkursie „IX  Mała Olimpiada Ekologiczna”. 
2)Finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody.

Danuta Krajewska
Ewa Dziennik 

Ewa Dziennik

5.Jowita MajkaVIa1)I miejsce w miejskim konkursie „IX Mała Olimpiada Ekologiczna”. 
2) III miejsce w XXI Mistrzostwach 1 Ośrodka szkolenia Kierowców (Grupa) w Marszach na Orientację.

Danuta Krajewska
Ewa Dziennik
 

 Magdalena Sobiesierska 

 6.Mateusz MałeckiVa1)I miejsce w miejskim konkursie „IX Mała Olimpiada Ekologiczna”.Danuta KrajewskaEwa Dziennik
7.Miłosz Grabowski              IVd              1.I miejsce w międzyszkolnym Turnieju  Ekologicznym ”Ekozabawa z Czwórką”. 
2. I miejsce w konkursie historycznym organizowanym podczas rajdu „Pamięci Września- 1939r”.
 3. I miejsce w konkursie ekologicznym organizowanym podczas rajdu „Chrońmy przyrodę”.
 4. III miejsce w konkursie historycznym organizowanym podczas  rajdu „Grudziądz wolny”. 
5. Wyróżnienie w konkursie diecezjalnym„Błogosławiona Juta- patronka ubogich”.

Danuta Krajewska EwaDziennik
 Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik  Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik     

 

 

Ewa Łaszewska

8.Małgorzata MaliszewskaVa1.I miejsce w międzyszkolnym Turnieju  Ekologicznym ”Ekozabawa z Czwórką”.Danuta KrajewskaEwa Dziennik
9.Julia NalaskowskaVIc1.I miejsce w międzyszkolnym Turnieju  Ekologicznym ”Ekozabawa z Czwórką”.Danuta KrajewskaEwa Dziennik
10.Szymon OgrabekVd1.I miejsce w międzyszkolnym Turnieju  Ekologicznym ”Ekozabawa z Czwórką”.
 2. I miejsce  w I rundzie „Pucharu EKOTONA 2011”. 
3. III miejsce w konkursie historycznym organizowanym podczas rajdu „ Grudziądz wolny”. 
4. Wyróżnienie  w konkursie fotograficznym, zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej, pn. „Jesienne nastroje”.

Danuta Krajewska
Ewa Dziennik  

Ewa Dziennik     

 

 Małgorzata Krupska 

11.Kamil ReichelVd1.I miejsce w międzyszkolnym Turnieju  Ekologicznym ”Ekozabawa z Czwórką”.Danuta Krajewska
Ewa Dziennik
12.Julia BielickaIb1.I miejsce w pozaszkolnym konkursie plastycznym „ Świąteczna choinka z papieru”.Lucyna Góras
13.Rafał SzudraIIIc1.I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym „Rachmistrz 2011”. 
2. II miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „ Z Ekoludkiem po mieście i kraju”.
Iwona Sikorska   


Ewa Piszkalska
14.Maciej AugustynowiczIIIa1.II miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o krajach UE i UE jako instytucji pt. „Europa, Europa”. 
2. II miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „ Z Ekoludkiem po mieście i kraju”.
Ewa Piszkalska  
15.Jakub BorkowskiIIIc1.II miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o krajach UE i UE jako instytucji pt. „Europa, Europa”.Ewa Piszkalska 
16.Oskar GroszewskiIIIa1.II miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o krajach UE i UE jako instytucji pt. „Europa, Europa”.Ewa Piszkalska 
17.Maja KruczkowskaIIIb1. II miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „ Z Ekoludkiem po mieście i kraju”.Ewa Piszkalska
18.Iga RodziewiczVIa1.Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie poetyckim „Od Ikara do…”
2. Czołowe miejsca w żeglarstwie     W Mistrzostwach Polski.
Monika Wójcik
19.Tomasz PawlickiVId1.I miejsce w konkursie diecezjalnym„Błogosławiona Juta- patronka ubogich”- kategoria literackaEwa Łaszewska
20.Inez BorowiczVId1.III miejsce w konkursie plastycznym „Grudziądz wolny”. 
21.Damian SentkowskiIVa1.II miejsce ”Lampion EKOTONA 2011”.Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
22.Kacper SuchoparskiIVd1.II miejsce ”Lampion EKOTONA 2011”.Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
23.Magdalena MoritzIa1.II miejsce w miejskim konkursie plastycznym ”Gwiazdozbiory Heweliusza”, Nagroda w miejskim konkursie plastycznym „ W świecie magii czarów”.Beata Nowicka
24. Kinga JeschkeIa1.Wyróżnienie w konkursie plastycznym grafika „GAPA 2011”. 2.Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Gwiazdozbiory Heweliusza”.Beata Nowicka
25.Franciszek GłowackiIa1.Wyróznienie w konkursie plastycznym „Gwiazdozbiory Heweliusza”.Beata Nowicka
26.Natalia ŚwidrosIa1.Wyróżnienie w konkursie plastycznymBeata Nowicka
27.Agnieszka KnieczyńskaIa1.II miejsce w międzyszkolnym konkursie poetyckim „Dzieci wiersze piszą”.Beata Nowicka
28.Maciej MajkowskiIIb1.Wyróznienie w konkursie plastycznym „Gwiazdozbiory Heweliusza”.Beata Nowicka
29. Paweł Birkholz Vc1.I miejsce w konkursie historycznym organizowanym podczas rajdu „Pamięci Września- 1939r.”Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
30.Daria RadziochVa1.I miejsce w konkursie o Mikołaju Koperniku organizowanym podczas rajdu gwiaździstego „Szlakiem Kopernika” i „Powitanie Wiosny”Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
31.Jędrzej SłomiakVa1.I miejsce w konkursie o Mikołaju Koperniku organizowanym podczas rajdu gwiaździstego „Szlakiem Kopernika” i „Powitanie Wiosny”Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
32.Natalia MajkowskaIVd1.I miejsce w konkursie ekologicznym organizowanym podczas rajdu „Chrońmy przyrodę”Magdalena SobiesierskaEwa Dziennik
33.Karol BeyrowskiVIa1.II miejsce w Rundzie „Pucharu EKOTONA 2010 w kat.TD;
II miejsce w IV Rundzie (marsze na orientację).
2.II miejsce w kat. TD w Marszach na Orientację – podsumowanie całoroczne.
3.I miejsce w V Rundzie „Pucharu EKOTONA 2010”
w kat. TD.

Magdalena Sobiesierska
Ewa  Dziennik 

Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik

34.Kacper WierzchowskiVaIV miejsce na Orientację – podsumowanie całoroczne.Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
35.Nikodem NosalVd1.I miejsce w I rundzie „Pucharu EKOTONA 2011”.Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
36. Patryk ZakrzewskiVd1. I miejsce w I rundzie „Pucharu EKOTONA 2011”.Magdalena Sobiesierska
Ewa Dziennik
37.Sandra KubiakIVa1.Stypendystka Prezydenta Miasta   za osiągnięcia sportowe w karate-           Mistrzostwa Polski. 
38.Paulina ListopadzkaVIa1.Stypendystka Prezydenta Miasta    za osiągnięcia sportowe w karate    - Mistrzostwa Polski. 
39.Kamil GniadekVIa1.I miejsce- rzut dyskiem,    
I miejsce- rzut oszczepem,
   
III miejsce- pchnięcie kulą,
    III miejsce – najlepszy zawodnik- w Mistrzostwach Polski Juniorów dla osób niepełnosprawnych.
 
40. Jan JeschkeIVa1.Wyróżnienie w konkursie „Kangur       Matematyczny”.
2. Wędrówki turystyczno-krajoznawcze/marsze na orientację.
Magdalena Sobiesierska
41.Dawid DąbrowskiVIa1.I miejsce w pływaniu na 50 m     II miejsce  w pływaniu na 100 m    III miejsce w pływaniu w sztafecie      na 200 m. ( etap rejonowy) 
42.Adam MoritzVIc1. 100 % frekwencja w całym etapie edukacyjnym kl. IV-VI.Małgorzata Magnuszewska
43.Klasa IaIaI miejsce w miejskim turnieju zabawowym „Jestem sprawny”
(Puchar Prezydenta Miasta)
Beata Nowicka
44.Klasa IbIbIII miejsce w Przeglądzie TeatrzykówDziecięcych „Maska”Lucyna Góras
45.Marcelina AntosikVd1. Wyróżnienie  w konkursie fotograficznym, zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej, pn. „Jesienne nastroje”.Małgorzata Krupska
46.Martyna MilanowskaVd1. Wyróżnienie  w konkursie fotograficznym, zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej, pn. „Jesienne nastroje”. 
47.Jakub BernatowskiVIa1.I miejsce w międzyszkolnym konkursie „Najpiękniejsza i najukochańsza jest moja mama”.Monika Wójcik
48.Natalia KubiakVa1.II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Najpiękniejsza i najukochańsza jest moja mama”.Monika Wójcik
49.Kl. IaIa1.I miejsce Turniej Zabawowy „Jestem sprawny”.Beata Nowicka
50.Kl. IIIIII1.II miejsce w Miejskim konkursie „Z Ekoludkiem po mieście  i kraju”.Ewa Piszkalska
51.  1.I miejsce- IX Mała Olimpiada Ekologiczna( etap miejski) - konkurs drużynowyDanuta Krajewska
Ewa Dziennik
52.  1.I miejsce- Ekozabawa z czwórką (etap  miejski) - konkurs drużynowyDanuta Krajewska
Ewa Dziennik
53.  1.II miejsce – Puchar Komisji Turystyki Pieszej (etap rejonowy)Barbara Kurzyńska
Magadalena Sobiesierska
Łukasz Piasecki
Ewa Dziennik
54.  1.I miejsce- „Puchar Ekotona 2010”   w zakresie Marszów na Orientację.Magadalena Sobiesierska Łukasz Piasecki Ewa Dziennik
55.Kl. IIIIIIaIIIc1.II miejsce – Konkurs wiedzy o  Europie.Ewa Piszkalska
56.SP-5 1.Nagroda II Stopnia w Regionalnym   Etapie  Konkursu SKO „ Dziś      oszczędzam w SKO – jutro w PKO”.Magdalena Sobiesierska
57.Szymon OgrabekJulia Wasik Zuzanna NadolskaVdIIIdIIIa1.Wyróżnienie w XI edycji  „Konkursu Ekologicznego” organizowanego przez  Centrum Edukacji Ekologicznej”. 
 
Zmieniony ( 14.07.2011. )
 
NAGRODY DLA LAUREATÓW KONKURSÓW I OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH 20VI2011r. PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
26.06.2011.

          Dnia 20.06.2011r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie finalistów i laureatów konkursów oraz olimpiad przedmiotowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Prezydentem Miasta Grudziądza Robertem Malinowskim . W spotkaniu wziął również udział Arkadiusz Goszka, Przewodniczący Rady Miejskiej, Przewodnicząca Komisji Edukacji Joanna Iwanowska oraz Andrzej Cherek, Naczelnik Wydziału Edukacji.  W uroczystości wręczenia nagród i podziękowań  uczestniczyli nauczyciele i uczniowie naszej szkoły:

- Monika Czerwińska (kl.VIa) - laureatka wojewódzkiego konkursu z języka polskiego (nauczyciel Monika Wójcik) oraz laureatka wojewódzkiego konkursu „ Z Przyrodą na Ty” (nauczyciel Danuta Krajewska)

 - Filip Chodziutko (kl.VIa) - laureat wojewódzkiego konkursu z przyrody (nauczyciel Danuta Krajewska) oraz zdobywca II miejsca w konkursie matematycznym „ Liga Zadaniowa” (nauczyciel Jolanta Tarniowa)

- Dorian Światowy (kl. VI b) - zdobywca III miejsce w konkursie matematycznym „Liga Zadaniowa” (nauczyciel Mariola Jeschke)

Laureatom konkursów i olimpiad gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
>>>Zobacz galerię zdjęć<<<                                        (D. Krajewska)

 
Koszykówka w SP 5 PDF Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Krupa   
24.06.2011.

Koszykówka dziewcząt w Szkole Podstawowej nr 5 – podsumowanie sezonu 2010/2011.

Po zdobyciu Mistrzostwa Miasta i brązowego medalu w województwie przez koszykarki Szkoły Podstawowej nr 5 czas na podsumowanie startów młodszych koleżanek    w grudziądzkiej Lidze Żaczek ( GLŻ - V klasa) i Skrzatek (GLS -  IV klasa).

Dziewczęta rywalizowały praktycznie przez cały rok szkolny co pozwoliło na zdobycie większego doświadczenia na parkietach oraz większego „ogrania” jeśli chodzi         o tą grę drużynową.

Nasze najmłodsze koszykarki (kl. IV) przez cały sezon przegrały praktycznie tylko jeden mecz wygrywając siedem, jednak w wielkim finale musiały uznać wyższość rywalek z SP 7 przegrywając tylko jednym koszem!  W bardzo niekomfortowej sytuacji w tym meczu znalazł się trener SP 5 – Armin Igielski – który prowadził zespół jednocześnie… sędziując mecz. Zauważyły to nawet same „podopieczne”, które były na boisku „nieco” zdezorientowane  tą niecodzienną sytuacją.

Zdecydowanie lepiej  powodziło się ich o rok starszym koleżankom w Grudziądzkiej Lidze Żaczek (klasy V). Dziewczynki po jednej wpadce na początku sezonu w październiku, nie przegrały żadnego meczu do końca Ligi i w wielkim Finale pokonały koleżanki z SP 11 18:2! Najlepszą zawodniczką  została Marcelina Antosik, a najlepiej punktującą całej Ligi Karina Skopińska.

Podsumowując, nasze dziewczyny w tym sezonie bardzo dobrze! GLS – 2miejsce, GLŻ – 1miejsce, GLK – 1miejsce.

Dziewczynki cały czas systematycznie trenują dążąc do podnoszenia swoich umiejętności indywidualnych, poprawiają grę zespołową co przekłada się na ich wyniki w Ligach.

Mam nadzieję ,że osiągnięte sukcesy jeszcze bardziej zmotywują je do ciężkiej pracy            na treningach!

Dziewczynki! Serdecznie gratuluję sukcesów i dziękuję wszystkim osobom                za wsparcie i udany sezon!

klasa V                                              klasa IV

1. Skopińska Karina                           1. Wenzel Sandra

2. Antosik Marcelina                         2. Zakrzewska Paulina

3. Miler Sandra                                  3. Majkowska Natalia

4. Łucka Patrycja                               4. Kamińska Anita

5. Suchoparska Sandra                      5. Frańczuk Jesika

6. Gołębiowska Paulina                     6. Kasprzyk Weronika

7. Garska Paulina                               7. Śniegowska Magda

8. Kowalewska Wiktoria                   8. Jankowska Wiktoria

9. Liedtke Asia                                  9. Świstowska Julia

10. Milanowska Martyna                   10. Serocka Kamila

11.Krauze Angelika                           11.Grudzińska Sandra

12.Ambrożkiewicz Paulina                12.Lendzion Ola

                                                                                 trener Armin Igielski

 

Zmieniony ( 24.06.2011. )
 
«« start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast. » koniec »»

Pozycje :: 550 - 558 z 966
Top