Skip to content
86-300 Grudziadz | ul. Sienkiewicza 24 | tel. 0564613104 | szkolap5@poczta.onet.pl


Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size
Start
Otwarta Szkoła
Światowy Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Magnuszewska   
24.11.2012.
Tydzień przed "świętem misia" w szkole trwała zbiórka pluszaków i maskotek. 25 listopada przypada  Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zorganizowano wystawę zebranych maskotek (78 pluszowych niedźwiadków i 115 innych maskotek). Prócz wystawy, uczniowie mogli wysłuchać audycji na temat historii tego święta. Pluszowe misie zostaną przekazane, jak co roku, do Domu Małego Dziecka w Grudziądzu.Wszystkim, którzy  włączyli się do tej akcji serdecznie dziękują organizatorzy M.Wójcik i M. Magnuszewska.
Zmieniony ( 24.11.2012. )
 
II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Bibliotecznym PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
23.11.2012.

22 listopada b. r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 odbył się VI Międzyszkolny Turniej Biblioteczny. Konkurs złożony był z wielu etapów, a zadania dotyczyły głównie wiedzy o książce i literaturze dziecięcej. Drużyna, reprezentująca naszą szkołę, zdobyła II miejsce. Tworzyło ją troje uczniów:


Magdalena Gralak - kl. IV d

Wiktoria Cąbrowska - kl. V a 

Miłosz Grabowski - kl. VI a 

 

Serdecznie gratulujemy!

(M. Krupska) 

 
Puchar Niepodległości zostaje w SP 5 !!! PDF Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Krupa   
22.11.2012.

            24 pazdziernika 2013 roku w naszej szkole odbył się  Turniej Niepodległości w siatkówce chłopców rocznik 2001 i mł. W turnieju wzięły udział  4 szkoły sportowe o profilu siatkarskim: SP 5, SP 7, SP15 i SP21. Naszą szkołę  reprezentowali chłopcy z klasy VI C i VD.  Zagraliśmy systemem „każdy z każdym”.  
       Po emocjonujących meczach, doskonałej zabawie, fenomenalnej atmosferze oraz dopingu ze strony kibiców pierwsze miejsce  i puchar zdobyła drużyna z naszej „piąteczki”. Nasi chłopcy wygrali zdecydowanie wszystkie swoje mecze po 2-0 deklasując rywali i co ważne, pokazali  bardzo dobry siatkarski poziom.   
       Po raz pierwszy w kadrze szkoły  zagrali uczniowie klasy VD – Dawid Lewandowski i Nikodem Wojciechowski.
Oto nasi wspaniali siatkarze: Marcel Górski, Kacper Zamorowski, Michał Frydrychowicz, Maciej Osiński, Dawid Lewandowski, Oskar Groszewski, Marcel Bartusz, Piotr Kajut, Klaudiusz Średziński i Nikodem Wojciechowski 
           Chłopaki!!! Jestem z Was bardzo dumny – dziękuję za przepiękną siatkarską walkę w duchu zasad fair play!!!! Trener Wojtek Krupa

Zmieniony ( 25.10.2013. )
 
Podróż do legendarnej krainy w 3D PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
21.11.2012.
14 listopada b. r. biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas I - VI wyjście do kina "Helios" na seans filmu animowanego "Hotel Transylwania" w technologii 3D. Zabawne przygody postaci znanych z legend, filmów i komiksów dostarczyły wiele rozrywki, ale i ukazały wagę wzajemnego zrozumienia, szacunku i życzliowści. (M. Krupska)
Zmieniony ( 23.11.2012. )
 
"Koziołek Matołek w Pacanowie" PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Magnuszewska   
18.11.2012.

13.11.12 r. w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcia miejskiego konkursu plastycznego na kolaż Koziołek Matołek w Pacanowie.Na konkurs wpłynęło 87 prac z siedmiu grudziądzkich podstawówek. Z naszej szkoły nagrodę specjalną otrzymał Jakub Drabik kl. IIa opiekun E. Niział oraz następujący uczniowie, którzy reprezentowali "piątkę" - nagrody  Michał Juszczyński i Natalia Miler z IId opiekunem uczniów była E. Piszkalska; Klaudia Piasecka IIa opiekun E. Niział i  wyróżnienie Magdalena Moritz IIIa opiekun B. Nowicka. Wszystkim laureatom gratulujemy!! Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Gospodarzem i współorganizatorem była SP5 - M. Magnuszewska i M. Boryń.

 
«« start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast. » koniec »»

Pozycje :: 550 - 558 z 1157
Top