Skip to content
86-300 Grudziadz | ul. Sienkiewicza 24 | tel. 0564613104 | szkolap5@poczta.onet.pl


Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size
Start
Otwarta Szkoła
Dni wolne od zajęć dydaktycznych PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.09.2013.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Grudziądzu informuje

o dodatkowych dniach wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

w roku szkolnym 2013/2014:

 

14.10.2013r. – Dzień Edukacji Narodowej

20.12.2013r. – Wigilia Szkolna

01.04.2014r. – sprawdzian po kl. VI

30.05.2014r. – Dzień Dziecka

13.06.2014r. – Święto Szkoły

26.06.2014r. – Dzień Samorządności

 

 

 

Poza tym:

21.09.2013r. (Bieg Uliczny im. B. Malinowskiego) szkoła odpracowuje za 31.10.2013r.

25.04.2014r. – szkoła odpracowuje za 02.05.2014r.

 
Plan pracy biblioteki 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Magnuszewska   
17.09.2013.

PLAN PRACY BIBLIOTEKI 2013/2014

Imię i nazwisko n-la

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Małgorzata Krupska

7.30-13.30

9.30-15.30

7.30-13.30

9.30-15.30

8.00-14.00

Małgorzata Magnuszewska

7.30-10.30

11.00-14.00

13.00-15.00

12.00-14.00

7.30-10.30

Ilona Wegner

11.00-15.30

 

7.30-10.30

---------------

7.30-10.30

10.30-11.30

12.30-15.00

Monika Wójcik

-------------

 

12.00-14.00

---------------

---------------

---------------

 

Zmieniony ( 17.09.2013. )
 
Konkurs historyczny PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Magnuszewska   
16.09.2013.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Kocham Cię Polska - Żandarmerio

Organizator: Stowarzyszenie Żandarmerii Wojskowej.

TERMIN:

01.10.2013r. – sala gimnastyczna, uczniowie klas I-VI

Cele konkursu:

·         umacnianie więzi między uczniami, a środowiskiem wojskowym;

·         krzewienie oraz kultywowanie patriotycznych i żandarmskich tradycji Grudziądza;

·          rozwijanie zdolności współpracy i współdziałania w zespole;

·         promocja zdrowia, udzielanie pierwszej pomocy.

Formy konkursu:

·         Gry dydaktyczne – kalambury, test wiedzowy, gorące krzesła, dokończ tekst piosenki, puzzle itp.

01.10.2013r.

·         Udzielanie pierwszej pomocy

·         Konkurs sprawnościowy

·         Konkurs plastyczny Wojsko dzieciom Piątki prace (format A3, technika dowolna) należy składać do 25.09.2013 r.
w bibliotece szkolnej

·         Konkurs fotograficzny - prace (format pocztówki 10x15) należy składać do 25.09.2013 r. w bibliotece szkolnej.

Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy klas
Zmieniony ( 17.09.2013. )
 
Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.09.2013.

Art. 42 KN ROK SZKOLNY 2013/2014  I PÓŁROCZE

Lp.

Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Ilość godzin

Liczba uczniów

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1

Mariola Jeschke

zajęcia z uczniem mającym problemy w matematyce ZDW

16

7

poniedziałek

13.30 - 14.15

s. 19

2

Mariola Jeschke

praca z uczniem zdolnym - koło matematyczne

16

8

poniedziałek

8.00 - 8.45

s. 69

3

Aleksandra Tyszkiewicz

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

20

5

środa

13.00 - 14.00

mała świetlica

4

Aleksandra Tyszkiewicz

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

20

22

czwartek

11.40 - 12.25

s. 53

5

Sylwia Malinowska

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. angielskiego

20

8

piątek

8.50 - 9.35

s. 21

6

Sylwia Malinowska

koło języka angielskiego

20

9

środa

12.40 - 13.25

s. 67

7

Danuta Krajewska

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

15

8

wtorek

8.00 - 8.45

s. 68

8

Danuta Krajewska

zajęcia z uczniem zdolnym - rozwijanie wiedzy i umiejętności

17

10

czwartek

12.40 - 13.25

s. 69

9

Karolina Łączkowska

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Vc

20

10

wtorek

9.40 - 10.25

s. 21

10

Karolina Łączkowska

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Vb, VIb

20

10

piątek

8.50 - 9.35

s. 2

11

Lucyna Góras

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Ia

20

do 6

środa

9.40 - 10.25

s. 6

12

Lucyna Góras

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Ia

20

do 2

piątek

11.40 - 12.25

s. 6

13

Jarosław Nadolski

koło muzyczne

26

15

środa

15.10 - 16.45

s. 2

14

Elżbieta Niział

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

20

5

poniedziałek

9.40 - 10.25 kl.I

s. 22

15

Elżbieta Niział

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

20

5

wtorek

16.00 - 16.45

 kl. II

15.10 - 15.55 

 kl.IV

s. 53

16

Joanna Warot

zajęcia wyrównujące zaległości dydaktyczne

18

7

piątek

8.00 - 8.45

s. 22

17

Joanna Warot

zajęcia rozwijające wiedzę i zainteresowania j. angielskim

17

12

środa

13.30 - 14.15

s. 22

18

M. Magnuszewska

koło teatralne - innowacje

20

12

wtorek

14.20 - 15.05

s. 70

19

M. Magnuszewska

zajęcia z uczniem mającym problemy z j. polskiego ZDW

20

7

czwartek

8.00 - 8.45

czytelnia

20

Łukasz Piasecki

wędrówki turystyczno - krajobrazowe

40

15

sobota

wg. harmonogramu rajdów PTTK

Grudziądz i okolice

21

Adriana Grajkowska

koło plastyczno - techniczne

28

9

poniedziałek

11.40 - 12.25

s. 21

22

Monika Wójcik

koło teatralne

24

12

wtorek

14.20 - 15.05

s. 70

23

Monika Wójcik

zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego z języka polskiego

9

10

poniedziałek

14.20 - 15.05

s. 70

24

Monika Wójcik

ZDW j. polski VIc

7

10

poniedziałek

14.20 - 15.05

s. 70

25

Magdalena Antczak

zajęcia rytmiczne przy muzyce

 

15

wtorek

15.05 - 16.30

świetlica

26

Natalia Januszewska

zajęcia muzyczno ruchowe V-VI

 

10

wtorek

15.05 - 16.30

świetlica

27

Ewa Łaszewska

koło szkolne "Caritas"

1 godzina w m-cu

10

środa

15.10 - 15.55

s. 69

28

Iwona Sikorska

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka IIa

20

5

poniedziałek

8.00 - 8.45

s. 6

29

Ewa Piszkalska

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

17

19

3

7

poniedziałek

środa

12.00 - 13.00

11.40 - 12.25

s. terapeutyczna

30

Beata Nowicka

zajęcia z dziećmi przejawiającymi trudności w nauce

40

12

środa

piątek

14.20 - 15.05

12.40 - 13.25

s. 54

s.21

31

Dorota Zastawna

zajęcia z dziećmi przejawiającymi trudności w nauce

praca z uczniem zdolnym

20

20

5

8

środa

środa

11.40 - 12.25

12.40 - 13.25

s. 7

s. 22

32

Małgorzata Krupska

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego Vd, Va

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego Vd, Va

8

8

20

20

poniedziałek

piątek

15.10 - 15.55

15.10 - 15.55

czytelnia

33

Armin Igielski

liga koszykówki IV + turniej kosza

40

12

12

poniedziałek

(październik)

15.30 - 17.00

UMK

35

Iwona Sikorska

koło komputerowe I-III

15

10

środa

8.00 - 8.45

s. 18

36

Marek Morgiewicz

ZDW matematyka V-VI

37

8

czwartek

15.10 - 16.40

mała świetlica

37

Małgorzata Ziemska

ZDW klasa I

37

do 4

do 4

wtorek

czwartek

13.15 - 14.00

9.40 - 10.25

s. 22

s. 22

38

Zofia Kuchta

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne V

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne V

20

20

5

5

czwartek

piątek

8.00 - 9.00

8.00 - 9.00

gab. ped.

gab. ped.

39

Wojciech Krupa

tenis stołowy chłopców

siatkówka turniej 

32

8

10

10

poniedziałek

środa

16.45 - 17.30

16.45 - 17.30

s. gim.

s. gim.

40

Sebastian Cyrankowski

tenis stołowy dziewczyn

siatkówka turniej

32

10

wtorek

czwartek

15.10 - 15.55

14.20 - 15.05

korytarz

41

Monika Chadaj

koło europejskie

17

10

wtorek

14.20 - 15.05

s. 20

42

Monika Chadaj

projekt etwinning

17

10

środa

14.20 - 15.05

s.19

43

Jolanta Wrona

ZDW klasa Id

40

7

środa

piątek

9.40 - 10.25

11.40 - 12.25

mała świetlica

44

Hanna Wilewska

ZDW klasa IV, V

8

8

12

poniedziałek

poniedziałek

14.20 - 15.05

15.10 - 15.55

s. 68

s. 68

45

Hanna Wilewska

zajęcia przygotowujące do sprawdzianu klasa VI

13

12

czwartek

15.10 - 15.55

s. 68

46

Marzenna Radzikowska

zajęcia z uczniami mającymi trudności w czytaniu i pisaniu

13

7

środa

14.20 - 15.05

s. 19

47

Marzenna Radzikowska

zajęcia z uczniami mającymi trudności w czytaniu i pisaniu

13

6

czwartek

9.40 - 10.25

s. 21

48

Marzenna Radzikowska

przygotowanie do sprawdzianu po klasie VI - VIb

14

6

środa

13.30 - 14.15

s. 70

49

Aleksandra Niewińska

ZDW klasa IIb

40

4

wtorek

środa

11.30 - 12.25

8.05- 8.50

s. 6

gab. ped.

50

Danuta Krajewska

zajęcia przygotowujące do sprawdzianu - ZDW

15

8

wtorek

8.00 - 8.45

s. 68

51

Danuta Krajewska

zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności - praca z uczniem zdolnym

17

10

czwartek

12.40 - 13.25

s. 69

52

Małgorzata Gołombek

ZDW IId

20

6

środa

9.40 - 10.25

s. 6

53

Małgorzata Gołombek

praca z uczniem zdolnym

20

4

poniedziałek

11.40 - 12.35

s. 22

54

Dorota Gajewska

koło religijne

5

10

piątek raz w miesiącu

14.20 - 15.05

s. 53

55

Ilona Wegner

ZDW IIc

38

7

czwartek

piątek

11.40 - 12.35

11.40 - 12.35

s. 6

s. 22

56

Zdzisława Szczygieł

ZDW IVc

12

8

poniedziałek

8.00 - 8.45

s. 21

57

Zdzisława Szczygieł

ZDW IVd

12

7

środa

14.20 - 15.05

s. 20

58

Zdzisława Szczygieł

ZDW zajęcia przygotowujące do sprawdzianu  VIa

16

10

czwartek

12.40 - 13.25

s. 20

59

Ewa Dziennik

zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności, praca z uczniem zdolnym

 

6

czwartek

8.00 - 8.45

s. 67

60

Łazarski Paweł

koło komputerowe

20

5

czwartek

12.40 - 13.25

s. 18

61

Łazarski Paweł

koło komputerowe

20

10

piątek

14.20 - 15.05

s. 18

62

Kuczera Marzena

realizacja programu "Chcę mówić poprawnie"

20

20

4

4

wtorek

środa

12.30 - 13.30

9.30 - 10.30

s.65

s.65

 

Zmieniony ( 27.10.2013. )
 
Zintegrowany Informator Pacjenta PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.09.2013.
 DRODZY RODZICE

Dnia 18 września w godzinach od 9:30 do 15:00 w holu przy

wejściu głównym do Urzędu Miejskiego przy ul. Ratuszowej 1

będzie funkcjonowało mobilne stanowisko

Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP).

Pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia 

na podstawie dowodu osobistego będą generowali

hasła do kont osobistych w ZIP.

Po 24 godzinach od otrzymania hasła każda dorosła

osoba otrzyma dostęp do informacji o:

leczeniu od 2008r.,

wykonanych badaniach,

wizytach u lekarza rodzinnego,

kosztach leczenia,

adresach i godzinach otwarcia poradni.

 

Szczegóły dotyczące systemu i jego możliwości

znajdują się na stronie www.zip.nfz.gov.pl 

Zmieniony ( 16.09.2013. )
 
«« start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast. » koniec »»

Pozycje :: 550 - 558 z 1278
Top