Skip to content
86-300 Grudziadz | ul. Sienkiewicza 24 | tel. 0564613104 | szkolap5@poczta.onet.pl


Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size
Start
Bieg Malinowskiego
Wpisał: Administrator   
19.09.2016.
W sobotę 24.09. 2016 r.  odpracowaliśmy 2. 05.2017 r. Uczniowie brali udział w XXXV Międzynarodowym Biegu Malinowskiego.
Zmieniony ( 25.09.2016. )
 
WYKAZ GODZIN POZALEKCYJNYCH ROK SZK. 2016/2017 I PÓŁROCZE
Wpisał: Administrator   
14.09.2016.


Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.

Albrecht Klaudia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

 

III a

poniedziałek

8.00-8.45

s. 21

wtorek

10.35-11.20

gab.logop.

2.

Antczak Magdalena

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

 

kl. III

wtorek

8.00-9.35

sala gimnastyczna

3.

Chylewska Ewa

Zajęcia logopedyczne

 

kl. I b

wtorek

14.30-15.30

gab.logop.

4.

Cichocka Jolanta

Zajęcia socjoterapeutyczne

I-VI

wtorek

14.00-15.00

gab. pedag.

5.

Cieśla-Morańska Danuta

Wyjście do Biblioteki Miejskiej - koło profilaktyczne

V-VI

 

15.11.2016

14.20-16.20

Biblioteka

Akcja „Sprzątanie Świata 2016”

17.09.2016

8.00-13.00

Lasy Rudnickie

7.

Cyrankowski Sebastian

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

 

V d

piątek

8.50-10.25

sala gimnastyczna

8.

Dziennik Ewa

Koło przyrodnicze

kl. IV-VI

poniedziałek

8.50-9.35

czytelnia

Rajdy, CEE

piątek

13.35-14.15

s. 68

9.

Fijałkowski Marek

Zajęcia organizowane przez Muzeum

kl. IV

wg harmonogramu Muzeum

Muzeum

10.

Gabryś Paweł

Koło techniczne

 

IV-VI

wtorek

15.55-16.40

s. 2

środa

15.05-15.55

11.

Gajewska Dorota

Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczno-muzyczne

kl. II-III

co drugi piątek

14.15-15.05

s.18

12.

Gajewska Marta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze –

 j. polski

IV a, d

poniedziałek

13.30-14.15

s. 8

V c

czwartek

13.30-14.15

s. 8

13.

Gołombek Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

II c

wtorek

8.50-9.35

czytelnia

piątek

14.20-15.05

s. 53

14.

Góras Lucyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

II b

piątek

14.20-15.05

s. 55

Koło artystyczne

kl. I-III

środa

15.10-15.55

s. 55

 

17.

Grus Beata

Koło plastyczno-techniczne

kl. I-III

środa

12.45-13.45

świetlica

czwartek

9.45-10.45

świetlica

18.

Igielski Armin

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

 

IV d

poniedziałek

15.30-17.00

UMK

19.

Janikowski Krzysztof

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

IV d

czwartek

8.00-9.45

czytelnia

20.

Januszewska Natalia

Gimnastyka korekcyjna

kl. II

wtorek

9.40-10.25

sala gimnastyczna

12.40-13.25

 

21.

 

Jeschke Mariola

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

IV b

poniedziałek

8.00-8.45

s. 8

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

V b, V c

poniedziałek

14.20-15.05

s. 8

22.

Karaszewski Wojciech

Koło plastyczne

kl. I-III

wtorek

8.45-9.45

świetlica

23.

Kowalski Jakub

Kontakty wspierające, diagnoza psychologiczna

kl. I-VI

wtorek

15.00-16.00

gab. psych

środa

15.00-16.00

gab. psych

24.

Krajewska Danuta

Koło przyrodnicze

IV a, VI a

wtorek

13.30-14.15

s. 67

VI a

piątek

13.30-14.15

s. 67

25.

Krupa Wojciech

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

 

IV d

wtorek

15.30-17.00

sala gimnastyczna

26.

Krupska Małgorzata

Zajęcia usprawniające technikę czytania

IV a

piątek

14.00-14.45

biblioteka

III b

środa

8.00-8.45

biblioteka

27.

Kruszczyńska Monika

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze –

j. angielski

IIII b, III d

wtorek

13.30-14.15

 

IV a, IV d, VI a

środa

13.30-14.15

 

28.

Kuchta Zofia

Nauka czytania

III c

piątek

10.30-11.30

s. 16

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

VI c

piątek

14.30-15.30

s. 16

29.

Kurzyńska Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

III c

wtorek

10.35-11.20

gab. psychol.

piątek

13.45-14.30

gab. logop.

30.

Łaszewska Ewa

Koło teatralno-religijne „Caritas”

 

kl. II-VI

środa

13.30-15.05

s. 67

31.

Łazarski Paweł

Koło komputerowe

III

piątek

13.25-14.15

s. 19

IV-VI

14.20-15.05

s. 19

 

33.

 

Malinowska Sylwia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze –

 j. angielski (koło na zmianę co 2 tydzień)

V b

środa

13.30-14.15

s. 21

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze –

 j. angielski (koło na zmianę co 2 tydzień)

VI b i IV b

piątek

8.00-8.45

s. 21

34.

Męch Przemysław

Piesze wędrówki

 

kl. III

piątek

11.40-13.25

miasto Grudziądz

36.

Nadolski Jarosław

Koło muzyczne

kl. IV-VI

środa

15.10-16.45

s. 2

37.

Niewińska Aleksandra

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

II e

wtorek

15.10-15.55

s. 55

czwartek

15.10-15.55

s. 55

38.

Niział Elżbieta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

III e

wtorek

8.50-9.35

s. 8

środa

15.10-15.55

s. 53

39.

Nowicka Beata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

I a

poniedziałek

15.10-15.55

s. 54

środa

15.10-15.55

s. 54

40.

Orzechowska Iwona

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

II f

środa

13.30-14.15

s. 18

Koło muzyczne

kl. I-III

poniedziałek

14.20-15.05

s. 6

42.

Piasecki Łukasz

Koło historyczne

kl. IV-VI

czwartek

13.30-14.15

14.20-15.05

s. 21

s. 21

43.

Piszkalska Ewa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

III b

środa

15.05-15.55

s. 7

piątek

14.20-15.05

s. 7

44.

Postójska Anita

Zajęcia logopedyczne

 

kl. II d

poniedziałek

 

10.30-11.30

gab. logop.

45.

Rudnicka-Chadaj Monika

Koło j. angielskiego/ZDW

 

 

kl. IV-VI

czwartek

14.15-15.05

s. 8

 

47.

 

Szwulińska Wiesława

 

Zajęcia z profilaktyki

kl. VI

kl. IV

poniedziałek

(co 2 tygodnie)

14.20-15.20

s. 70

kl. V

wtorek

13.30-14.30

s. 69

 

48.

Świtacz Violetta

Rajdy piesze

 

kl. I-VI

sobota

wg harmonogr.

okolice Grudziądza

49.

Tyszkiewicz Aleksandra

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

III d

czwartek

12.40-13.25

s. 8

13.30-14.15

s. 68

 

50.

 

Warot Joanna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

III f

piątek

8.50-9.35

czytelnia

Koło j. angielskiego

III f

czwartek

15.10-15.55

s. 18

 

51.

 

Wegner Ilona

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

II d

środa

8.00-8.45

s. 8

Rajdy piesze

kl. I-III

sobota

wg harmonogr.

okolice Grudziądza

 

 

52.

 

 

Wilewska Hanna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

V d

środa

 

8.00-8.45

 

s. 68

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka

VI a

piątek

13.30-14.15

s. 69

 

Przygotowanie do Ligii Zadaniowej

VI a

piątek (co 2 tygodnie)

8.00-8.45

s. 8

53.

Wojciechowski Krzysztof

Koło j. niemieckiego

V c, d, VI a,c

poniedziałek (co 2 tygodnie)

14.15-15.05

s. 21

54.

Wójcik Monika

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze –

j. polski

V b, VI a

środa

13.30-14.15

s. 70

V a, VI b

czwartek

13.30-14.15

s. 70

55.

Wrona Jolanta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

I b

środa

10.35-11.20

świetlica

czwartek

9.45-10.30

świetlica

56.

Ziemska Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna i matematyczna)

I c

wtorek

8.50-9.35

s. 20

9.40-10.25

gab. logop

 

Zmieniony ( 25.09.2016. )
 
Warunki przyznania stypendium socjalnego w roku szk. 2016/2017
Wpisał: Administrator   
04.09.2016.

1.       Zgodnie  z obowiązującymi przepisami wysokość kryterium dochodowego wynosi 514 zł/m-c/osobę w rodzinie (netto).

2.       Wnioskodawcy składają wnioski do 15 września 2016r. do godz. 12.00  u pedagoga szkolnego.

3.         Dochód na 1 członka rodziny obliczany jest na podstawie uzyskiwanych dochodów i świadczeń z miesiąca poprzedzającego składanie wniosku / wniosek składany we wrześniu- to dochód rodziny z sierpnia). Do dochodu należy wliczać wszystkie dochody członków rodziny oraz świadczenia rodzinne, wypłacane „powtarzalnie” (nie wlicza się „500+”).

4.       Rozliczenie przyznanego stypendium nastąpi po dostarczeniu i pozostawieniu w dokumentacji oryginałów imiennych faktur VAT (wystawionych na ucznia bądź rodzica)rodzica a nie paragonów.

5.       Faktury należy dostarczyć przed wypłatą świadczenia.

6.       Stypendium nie może być wykorzystane na zakup odzieży tzw. codziennej. Zwiększone ( niż standardowe potrzeby na zajęcia w-f-u w szkole) zakupy odzieży sportowe powinny być uzasadnione w formie np.:  - zaświadczenia z klubu sportowego, potwierdzającego faktyczne uczestnictwo w zajęciach.

 

Obecna modyfikacja Regulaminu pozwala na większą kontrolę, czy rodzice, poprzez otrzymane  stypendium zaspokajają faktyczne potrzeby edukacyjne uczniów, czy też wydają środki bez uwzględnienia rzeczywistych potrzeb, wynikających z wieku i poziomu edukacyjnego dziecka.

Zmieniony ( 04.09.2016. )
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 250
Top